PROGRAMY GRUPOWE / OTWARTE

WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO

Jeśli jesteś w trakcie zmiany albo poważnie myślisz o wprowadzeniu zmian w swoim życiu zawodowym zapraszamy na nasze warsztaty rozwojowe. Jeśli masz niską samoocenę i brakuje Ci wiedzy o sobie samym i własnym potencjale nasze warsztaty to zmienią. Regularnie organizujemy warsztaty z zakresu: zarządzania zmianą, budowania pewności siebie i poczucia własnej wartości, zmiany negatywnych nawyków i przekonań, motywacji, wyznaczania celów oraz proaktywności i skutecznego działania. Uczestnicy warsztatów wychodzą zainspirowani, ze świeżym a nawet odkrywczym spojrzeniem na swoje życie zawodowe i prywatne.

Sprawdź harmonogram najbliższych warsztatów

Trening umiejętności

Jeśli potrzebujesz dodatkowej wiedzy i pragniesz rozwinąć swoje umiejętności w obszarze: skutecznej komunikacji, autoprezentacji, sprzedaży i obsługi Klienta, pozyskiwania nowych Klientów, organizacji czasu pracy, kierowania zespołem, motywowania siebie i pracowników weź udział w naszych zajęciach. W przyjaznym środowisku, wśród ludzi o podobnych potrzebach poznasz niezbędne techniki i narzędzia, przećwiczysz je oraz wymienisz doświadczenia.
Nasze warsztaty mają charakter interaktywny, zawierają wiele praktycznych przykładów i ćwiczeń. Ich celem jest oprócz dostarczenia solidnej wiedzy merytorycznej, rozwoju potrzebnych umiejętności także wzbudzenie głębokiej refleksji i autoanalizy. Celem nadrzędnym jest zainspirowanie uczestników do działania i wprowadzania konkretnych zmian.

Sprawdź harmonogram najbliższych warsztatów

konferencje

Jesteśmy współorganizatorem konferencji rozwojowych, podczas których prowadzimy inspirujące warsztaty i prelekcje. Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami z obszaru: psychoterapii, psychologii, dietetyki i zdrowego żywienia, treningu personalnego, pedagogiki oraz biznesu. Zapraszamy do współpracy wszystkich otwartych, skierowanych na potrzeby innych, ludzi.

Sprawdź najbliższe wydarzenia

Zobacz nasze warsztaty
i szkolenia otwarte

ZOBACZ WIĘCEJ